Od 100 lat Ingersoll Rand ARO pozostaje ścisłej czołówce firm zajmujących się projektowaniem i produkcją sprężarek, narzędzi pneumatycznych i urządzeń do przygotowania powietrza. Czyste powietrze jest kluczowym czynnikiem zapewniającym skuteczne i efektywne działanie narzędzi i urządzeń. Zastosowanie właściwego wyposażenia do przygotowania powietrza, takiego jak filtry, regulatory i smarownice zwiększa trwałość Waszych narzędzi i urządzeń i zapewnia ich optymalną pracę.
ARO-Flo to kontynuacja tradycyjnej serii wysokiej klasy produktów Ingersoll Rand dla Twojej firmy. Zespoły przygotowania powietrza serii ARO-Flo spełniają wszelkie oczekiwania. Krótko mówiąc powietrze przepływa przez filtry, regulatory i smarownice ARO-Flo, lepiej niż przez większość urządzeń przygotowania powietrza. Oznacza to, że więcej powietrza pozostaje do wykorzystania po procesie jego przygotowania i Wasze urządzenia mogą pracować z maksymalną wydajnością.
Wszystkie elementy serii ARO-Flo są tak zaprojektowane, by zapewnić ich pełną integrację w ramach danej wielkości. Od elementów łączących po wsporniki typu “T”, wszystkie kompletne zespoły i ich części można montować i demontować łatwo, szybko i bezpiecznie — nawet na sztywnych rurociągach.
Zapewnienie bezpiecznych narzędzi i sprzętu pozostaje naszym priorytetem. Seria ARO-Flo ma bezpiecznie blokowane pojemniki i czytelne oznaczenia. Wyposażenie dodatkowe, takie jak zawory blokady przepływu, jednokierunkowe oraz płynnego startu umożliwiają w pełni kontrolowane zarządzanie dopływem powietrza.

Filtry i reduktory i smarownice

C383D1_600

Odciążniki balansery

BMDS_2Technika Sprężania Gazów ADCOMP Adam Matysek 59-180 Gaworzyce Kłobuczyn 66 tel: 508289991 fax. 0717857570